Wszystkie produkty
SG-2ML6 150mm Trzonek Stożkowy Jednostronnie Nacinany Frez z Węglika Spiekanego do Głebokich Rowków i Ostrych Kątów
| Model: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SM-5ML6 Długa szczypca, spinaczka dwukrotna - M12.72206 do robót w głębokich dziurach i na zboczach
| Model: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SG-5ML6 Długi trzpień frez obrotowy dwucięciowy 150mm trzpień do głębokich wnęk i złożonych prac konturowych
| Model: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SF-5ML6 Długi trzpień Dwustronnie nacinany frez obrotowy - trzpień 150 mm do elastycznej pracy w głębokich otworach i kawernach
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SB-5ML6 Długa szanka podwójny cięcie węglowodorów 150 mm szanka do głębokiej jamy i rozszerzonego zasięgu
| Model: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Silindrowy długi szczyp karburowy Burrs Srebrny szczyp typ SC-5M Skuteczna wysoka wydajność
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Długa szczypa węglowodorowa SL-4ML6 DC w kształcie drzewa podwójne cięcie do pracy w głębokim otworze
| Model: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 178 mm |
SD-5ZML6 Frezy węglikowe z długim trzpieniem, kuliste, do pracy w głębokich zagłębieniach
| Model: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 10,8 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |
Wykorzystanie silników silnikowych w silnikach elektrycznych
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6 DC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SF-5 Double Cut Extended Shank Burr Deep Hole And Pipe Wewnętrzne Przetwarzanie
| Model: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |