Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SH-5ZM Karbür Döner Çapak - Metal ve Döküm İşlemleri İçin Çift Kesim
| Modeli: | SH-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Paslanmaz Çelik ve Genel Çelik İşleme İçin Kaynaklı INOX Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Karmaşık Çelik Kontür Çok Çaplı İş için Ağac Şekilli Karbid Döner Burrs SF-5M
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-2M Mikro-Tanlı Tungsten Karbür ve titreşimden korunmuş şenkleri olan ince gravür işleme karbür döner burr
| Modeli: | SM-2M SC |
|---|---|
| Dai'yi kes: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SH-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Yüksek verimlilikli paslanmaz çelik ve titanyum işleme için
| Modeli: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SA-1M 6mm Tek Parça Karbür Tek Kesim Döner Çapak 50mm Toplam Uzunluk Metal İşleri İçin
| Modeli: | SA-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Çamfer delik çalışması için tek ince kesim
| Modeli: | SJ-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SL‐4M AlTiN kaplı toplu burunlu koni alüminyum kesilmiş karbüt boru
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SB-5ZM Metal iş parçasının sonlandırılması için kaynaklı karbid döner boru - B122506 Çift kesim
| Modeli: | SB-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Karbür Döner Çapaklar, Alüminyum İşlemede Yapışmayı Önleyici Tasarım
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |