Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SH-2M Virgin Tungsten Karbid Gümüş Leğenli Yarım Bitmiş Karbid Burr Blank 8 mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SF-5M F12.725 12.7mm Kesme Çaplı ve Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli Saf Tungsten Karbür Ön Formu
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank, 6 mm baş çaplı ve özel öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
8mm Kafa Çapı ve YG8 Sınıfı ile Özel Taşlama için SE-2M Oval Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
Giyim Direncili Karbid Döner Burrs Konus SG-5M Geniş Diş Aralık Tasarımı
| Modeli: | SG-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Karbür Döner Çapak - Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SD-1BML6 Uzun Saplı Karbür Çapaklar Hassas Oyuk İşleme için Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SD-1BMLDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 155mm |
SH-5M Alev Şekli Karbid Döner Burrs H12.732 Alüminyum Yüzey Çalışmaları İçin
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SA-3M Tekli Kaba Kesim Özel Silindir Çapak - Otomotiv Jant Göbeği Tamiri Uzmanlığı
| Modeli: | SA - 3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Elmas Kesim Gümüş Lehimli Tungsten Çapak SG-3M Yüksek Hassasiyetli Düşük Salınımlı Ham Karbür
| Modeli: | SG-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |