Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
YG8 Sınıfı Yarım Bitmiş Karbid Burr Preform, 6 mm Kesme Diametresi ve Özel Araçlama için Katı Tipi
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SD-5M Top şeklinde yarı bitmiş Karbid Burr Blank, 12.7 mm Baş çaplı ve YG8 sınıflı özel diş öğütme
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
10mm Kafa Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Gümüş Lehim Tipi SA-3ZM Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SA-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
YG8 Sınıfı Karbid Burr Bits SG-5M G12.725 Helical Flüt Tasarımı ile Pratik
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-2M 5 Eksen CNC Hassas Taşlama Karbür Döner Çapak, ≤0.15mm Salgı ve Yüksek Hassasiyetli
| Modeli: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Güvenli Çevre Dostu Karbür Freze Ucu Hızlı Sökme Masif Karbür Frezeler SN-4M
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SD-3M Top şeklinde Çift ince kesimli Burr - Derin kalıp boşluğu işleme
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Katı Tungsten Karbid Burr Bits 3mm Nano Mavi Geliştirilmiş Yağlama Tasarımı ile Kaplı
| Modeli: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6mm/11mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Çok Dişli Tasarımlı Kombi Karbür Döner Burlar, Çeşitli İş Parçası Şekilleri İçin
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12.7cm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |