Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SJ-5M Tek kesimli standart olmayan açılı burr - 60° özel açı kesme aracı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SJ-5M SC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
SN-4M Karbür Döner Uç AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Takım Uçları Ters Konik Tasarım
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SN-2M Dönüştürülmüş Konus Burr - 90° çekim açısı temizleme aracı
| Modeli: | SN-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SA-5M AlTiN kaplamalı tek kesimli karbür boru - Genel metal işçiliği için ısı ve aşınmaya dayanıklı
| Modeli: | SA-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Performanslı Tungsten Karbür Burrs Etkili SD-5M Süzme kaynak dikiş kaldırma için
| Modeli: | SD-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SB-5M Karbid Rotary Burr - B12.72506 Metal işleme için INOX kesim tipi
| Modeli: | SB-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Top Burun Karbid Rotary Burr SF-5M Karbid Rotary Bit Shipyard Cut Tooth Profile ile
| Modeli: | SF-5M SY |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Set Metal İşlemleri için Özel Dişler ve Şekiller
| Modeli: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |