Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SF-5M Küresel Uçlu Ağaç Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Eğrilerini Parlatmak İçin
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Tungsten Carbide Burr - Silver Brazing <0.15mm Runout'u sağlar
| Modeli: | SF-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-43M Karbür Çapak Matkap Ucu Kompozit Çok Fonksiyonlu Masif
| Modeli: | SA-43M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| sap idia: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Yarım bitmiş Karbid Döner Burr SF-5M Endüstriyel Döner Döşeme Uygulaması
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Detaylı Metal Kesme, Döşeme ve Poliş İşlemleri için Çeşitli Karbid Döşeme Setleri
| Modeli: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
8 Parça Tungsten Karbid Burr Set, 6 mm Çubuklu Precision Metal İşleme
| Modeli: | SK-2M DC,SJ-2M SC,SN-4M DC,SF-3M SK,SH-3M SK,SF-1BM ST,SB-1BM CB,SC-1BM CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 49/52/58/61/64mm |
12,7 mm Kesme Çaplı SC-5M Gümüş Kalite Tungsten Karbür Boşluğu Özel Taşlama İçin
| Modeli: | SC-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-2M Virgin Tungsten Karbür Ön Kalıp - Gümüş Lehimli Yarı Mamul Karbür Çapak, 8mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SE-5ZML6 SC Genişletilmiş Şekil Karbür Burr, SC Kesim Geometri ve Derin Boşluk İşleri için 170 mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SM-42ML3 Uzun Saplı Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Uygulamalarda Pürüzsüz Sonlandırma İçin Uzatılmış Saplı
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |