Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
Dayanıklı Ekstra Uzun Karbür Burrs Long Shank Burr Bits SF-3ML6 Gemi Yapımı İçin
| Modeli: | SF-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SB-3ML6 Korozyona Dayanıklı İç Duvar Parlatma İçin Uzatılmış Erişimli Karbür Çapaklar
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SA-42M Biyouyumlu Malzemeli ve ISO 10993 Sertifikalı Tıbbi Sınıf Tungsten Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SA-42M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SG-5M Ağaç Şekilli Çift İnce Kesim Çapak - Sertleştirilmiş Çelik Üzerinde Yüksek Parlaklıkta Son İşlem
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yapışmaz Karbür Çapak Matkap Ucu 3mm Katı Nano Mavi Kaplamalı Plastik Yüzeyler İçin
| Modeli: | SC-41M DC, SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1.5/2.5MM |
| Kesim Uzunluğu: | 6/11MM |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SC-3ML6 Uzun Erişimli Karbür Çapak Seti Derin Dar Yuva Hassas İşleme
| Modeli: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SF-5ML6 Derin kalıp boşlukları için hassaslık genişletilmiş şank rotary burr özel araç
| Modeli: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SB-5M Yüksek Verimlilikli Demir dökme için Çelik Diş Katı Karbür Burrs
| Modeli: | SB-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, 12.7mm Kesim Çapı ile Pürüzsüz Yüzey İçin
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
19mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SG-7M8 |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |