Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 Ürünler.
5 Parça Taşınabilir Karbid Oyma Burr Set Özel Şekil Döner Burr matkabı
| Modeli: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/19/22/25 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/64/67/70mm |
Çeşitli Kesim Tipi Tungsten Burr Bits Genel İşleme için Mavi Kutusu Alüminyum Burr Seti
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Alüminyum Kesim Döner Çapak Seti AITiN Kaplamalı Karbür Taşlama Uçları SL-5M Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Modeli: | SL-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SM-5ZM Konik Paslanmaz Çelik Kesim Karbür Çapak - M122506 Paslanmaz Çelik Eğimler ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SM-5ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çift Kesim Freze Ucu Seti 10 Parça Set Genel Metal İşleme İçin Uygun
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/67/70/73/77mm |
Uzun Çubuk Karbid Ölçüm Mağazası Bitleri SE-5ZML6 DC Derin Delik için Uygun
| Modeli: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Güvenli Çevre Dostu Karbür Freze Ucu Hızlı Sökme Masif Karbür Frezeler SN-4M
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SF-5M Toplu Burunlu Ağaç Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Çok açılı Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |