Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SD-2M Top şeklinde Tungsten Karbid Rotary Burr, Diş özelleştirmesi için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SD-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,4 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
SE-5M Elmas Kesme E12.72206 Karbid Döner Döner Döner
| Modeli: | SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Çeşitli metallerin şekillendirilmesi ve bitirilmesi için çift kesim
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal İşleme İçin Çift Kesim
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Sabit Performanslı Karbid Rotary Burrs SH-3ZM Alüminyum Yumuşak Demirsiz Metaller için
| Modeli: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parçalı Çok Dişli Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzemeli ve Metal İşleme İçin 6mm Saplı
| Modeli: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70/77 mm |
5 Parça Karbid Rotary Burr Seti - 6mm Şank Tungsten Karbid Burrs Kit
| Modeli: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/61/64mm |
Çoklu Kesim Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzeme ve 6mm Şaftlı, Çeşitli İşleme Görevleri İçin 5 Parça
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
Çelik Tungsten Karbür Burr Bitleri SF-3M Hassas Metal İşleme için Dayanıklı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SF-3M AL |
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
Metal işleme için 12.7 mm kesme çaplı 5 parçalı çok şekilli Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |