Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SA-1BML6 150mm Uzun Saplı Karbür Döner Çapak, Derin Boşluk Çalışmaları İçin Tek Kesim Tasarımlı
| Modeli: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 166mm |
Kombine Kesim Tasarımlı Karbür Döner Burlar - Çok Malzemeli İşleme Verimliliği İçin
| Modeli: | VA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SG-1BM Sivri Uçlu Karbür Döner Çapak, Diş Taşlama İçin Yarı Bitmiş
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Tasarlanabilir Eğilmiş Yüzey Çalışmaları için 9.6mm Kesme Diametresiyle Alev Şekli Karbid Döner Burr
| Modeli: | SH-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Top Burun Karbid Rotary Burr SF-5M Karbid Rotary Bit Shipyard Cut Tooth Profile ile
| Modeli: | SF-5M SY |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5M Karbid Rotary Burr - M12.72206 Metal İşleme için Konus Şekilli Elmas Kesme
| Modeli: | SM-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SL-5M Güç Endüstrisi Karbür Döner Çapak - Yalıtım Malzemesi İşleme
| Modeli: | SL-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
Sertleştirilmiş Çelik için Ra0.4μm Yüzey Pürüzlülüğü ve ≤0.15mm Salgı Toleransı ile SK-3M Tek Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SK-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 52mm |
SH-5M Alev Şekli Karbid Döner Burrs H12.732 Alüminyum Yüzey Çalışmaları İçin
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
10 Parça Tungsten Karbür Burr Set 6 mm Çubuklu, Hassas Metal Hırpma ve Deburring için
| Modeli: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/75mm |