Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SD-5M Top şeklindeki Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Eğilmiş ve İç Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SF-5M Yumuşak Metal İşleme Karbid Alüminyum Kesik Döner Burr Anti-Stop Tasarımı
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Burrs Top Burned Tree Shape SF-5M Precision Metalworking için
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-1M Masif Karbür Top Uçlu Silindirik Freze Tek Kesim 50mm Uzunluk İşleme İçin
| Modeli: | SC-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SB-5M - Alüminyum ve yumuşak metal yüzey çalışmaları için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Genel Metal Kaba İşleme İçin Güvenilir Tungsten Karbür Frezeler SE-5M
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SB-5ZM Metal iş parçasının sonlandırılması için kaynaklı karbid döner boru - B122506 Çift kesim
| Modeli: | SB-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-2ZM Tungsten Karbid malzemelerinde özel diş öğütme için 8 mm baş çaplı silindir karbida burr boşluğu
| Modeli: | SA-2ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SD-5M Saldırılmış Karbid Top Burr Hızlı Metal Kaldırma için Kaba Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |