Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
8mm Kesim Çaplı ve YG8 Kalite SF-2M Yarıçaplı Ağaç Şekilli Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Taşlama İçin
| Modeli: | SF-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Alev şekli Karbid Rotary Burr Blank, özelleştirilebilir diş profili için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-4M Radius 12.7mm Kesme Çaprazlığı YG8 Sınıfı Özel Döşeme için Yarım Bitmiş Karbid Döner Dökme
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SL-1BM Yarı Bitmiş Konik Yarıçaplı Karbür Döner Çapak, Geçiş Yüzey Kesimi İçin, 6mm Kesme Çapı ve YG8 Kalitesi
| Modeli: | SL-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SH-5ZM Karbür Döner Çapak - Metal ve Döküm İşlemleri İçin Çift Kesim
| Modeli: | SH-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SB-5M Çevik Metal İşlemleri İçin Kaynatılmış Karbid Döner Burr B12.725 Çift Kesim
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal İşleme İçin 12.7mm Kafa Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SN-2ZM Ahşap İşleme Özel Karbür Döner Çapak - Sert Ahşap Oyma
| Modeli: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Karbür Döner Çapak - Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
Çok Dişli Tasarımlı Kombi Karbür Döner Burlar, Çeşitli İş Parçası Şekilleri İçin
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12.7cm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |