SG-15M Sivri Uçlu Ağaç Karbür Çapak Ham - Özel Taşlama İçin 19mm Kafa Çapı
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - Özel Diş Maçlama için 12.7 mm çapında
| Modeli: | SM-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Alüminyum Kılıflı, Çoklu Kesim Tipinde, Çeşitli Metal Uygulamaları İçin 10 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/67/70mm |
YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform Özel Döşeme için 12.7mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
10mm Kesme Çaplı YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Çapak Ön Formu, Özel Çapak Üretimi İçin
| Modeli: | SD-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
19mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Gümüş Lehimli YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SG-7M8 |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
5 Parça AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak Seti – Sert Malzemeler İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8/9,6/12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 25/28/32mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Depolama çantasında 10 parçalı Burr Set
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
|---|---|
| Kesim Uzunluğu: | 8/9,6/12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| etraflı: | 70mm |
| Kesmek: | tek,tek kaba,çelik,talaş kırıcı,tek ince |
5 Parça Döner Çapak Seti – Temel Şekillerle Başlangıç Kiti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça TiAlN Kaplı Döner Burr Set ¢ Yüksek Performanslı Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 119/25 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |