SF-5M Toplu Burunlu Ağaç Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Çok açılı Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-3M YG8 Sınıfı Silindirik Karbür Çapak - Genel Metal İşleme
| Modeli: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SH-5M Karbür Alüminyum Kesim Döner Çapak - Demir Dışı Metallerin İşlenmesi İçin Tasarlanmıştır
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 |
Ağır Hizmet Tipi Tungsten Karbür Frezeler SF-5M Dayanıklı Kaplamasız Kaynak Temizleme İçin
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Denize Dayanıklı Tungsten Karbür Frezeler SG-3M Çift Kesim Deniz Ortamları İçin
| Modeli: | SG-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SC-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal İşleme İçin 12.7mm Kafa Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SJ-5M Tek kesimli standart olmayan açılı burr - 60° özel açı kesme aracı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SJ-5M SC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
SG-1BM Sivri Uçlu Karbür Döner Çapak, Diş Taşlama İçin Yarı Bitmiş
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SG-3ZM 10 mm başlı ve 150 mm derin yuvalar ve köşeler için uzun çubuklu karbida çukur - sivri ağaç şekli
| Modeli: | SG-3ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |