YG8 Sınıfı Yarım Bitmiş Karbid Burr Preform, 6 mm Kesme Diametresi ve Özel Araçlama için Katı Tipi
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SE-2M E0815 8mm Kesim Çaplı Tungsten Karbür Ön Forması Özel Diş Maçlama Yarım Bitmiş Karbür Burr
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
9.6mm Kafa Çaplı ve YG8 Kalite İç Köşeler İçin SD-3M Küre Şekilli Karbür Çapak Ham
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
8mm Kafa Çapı ve YG8 Sınıfı ile Özel Taşlama için SE-2M Oval Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank, 6 mm baş çaplı ve özel öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
12,7 mm Baş Çaplı Oval Kaynaklı Yarı Mamul Karbür Çapak Ucu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SK-1BM 90° Havşa Karbür Çapak Boş, 6mm Kafa Çaplı ve Özel Taşlama için YG8 Sınıfı
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank, YG8 Sınıfı Volfram Karbidinde Özel Diş Maçlama için
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Özel Taşlama için 12mm Başlı ve 6mm Saplı SF-5ZM Yarıçaplı Ağaç Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12,7 mm Baş Çaplı Alev Şekilli Karbür Çapak Ham Madde, Özel Diş Bileme İçin - Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |