5. Parça Tungsten Karbid Burr Set, 12.7 mm kesim çapı ve metal işleme için 6 mm çubuk
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
SA-2ZM Tungsten Karbid malzemelerinde özel diş öğütme için 8 mm baş çaplı silindir karbida burr boşluğu
| Modeli: | SA-2ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Karbür Ön Şekil – 19mm Kesme Çapı Gümüş Lehimli Yarı Mamul Çapak
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SD-5M D12.711 YG8 Özel Burr Üretimi için 12.7 mm Kesme Diametresiyle Tungsten Karbid Ön Forması
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
10mm Kafa Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Gümüş Lehim Tipi SA-3ZM Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SA-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
6mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Masif Tip YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
YG8 Sınıfı 12.7 mm Kesme Diametresi ve Özel Burr Üretimi için Gümüş Lehimli Tungsten Karbüt Ön Forması
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SD-5M Top şeklinde yarı bitmiş Karbid Burr Blank, 12.7 mm Baş çaplı ve YG8 sınıflı özel diş öğütme
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |