Tüm Ürünler
SG-2ML6 150mm Saplamalı Sivri Ağaç Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Kanallar ve Keskin Köşeler İçin
| Modeli: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SM-5ML6 Uzun Sap Konik Çift Kesim Döner Çapak - Derin Delik ve Eğimli İşler İçin M12.72206
| Modeli: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SG-5ML6 Uzun Şekil Çift Kesimli Döner Burr 150mm Şekil derin boşluk ve karmaşık kontur çalışmaları için
| Modeli: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SF-5ML6 Uzun Saplı Çift Kesim Döner Çapak - Esnek Derin Delik ve Boşluk Çalışmaları İçin 150mm Sap
| Modeli: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SB-5ML6 Uzun Çubuk Çift Kesimli Karbür Burr 150mm Derin Bozukluk ve Genişletilmiş Erişim için Çubuk
| Modeli: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Silindir Uzun Saplı Karbür Çapaklar Gümüş Lehim Tipi SC-5M Etkili Yüksek Performans
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Uzun Saplı Karbür Çapak SL-4ML6 DC Ağaç Şekli Çift Kesim Derin Boşluk Çalışmaları İçin
| Modeli: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 178mm |
SD-5ZML6 Derin boşluk çalışmaları için uzun çeneli karbür burrs topu şekli
| Modeli: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 10,8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
SA-5ML6 Sakinleştirme Tasarımı, İşleme Dayanıklılığını Artırır
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SA-5ML6DC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
SF-5 Çift Kesim Uzatılmış Saplı Çapak Derin Delik ve Boru İç İşleme
| Modeli: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |