Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SB-5M Aluminium Freesnijder met AlTiN Coating – 12,7 mm Snijdiameter voor Non-Ferro Metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-3M AlTiN Gecoate Diamantgeslepen Hardmetalen Frees voor Roestvrij Staal en Superlegeringen
| Model: | SF-3MDM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht – Multi-vormige kit voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/9,6/10/12 mm |
| Snijlengte: | 5/13/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/61/58/64 mm |
8-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor precisie metaalbewerking
| Model: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 49/52/58/61/64mm |
SG-3M Zilver gesoldeerde wolfraamcarbide braam met 9,6 mm snijdiameter en aanpasbare snijgeometrie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SH-2M Maagdelijke wolfraamcarbide zilver gesoldeerde halfafgewerkte wolfraamcarbide braam blanco met 8 mm snijdiameter
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate carbide-burr set Multi-Shape Kit voor harde materialen
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 8/9,6/12,7 mm |
| steeldia: | 25/28/32 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
YG8 Kwaliteit Semi-Afgewerkte Hardmetalen Freesvoorbewerking met 6 mm Snijdiameter en Massief Type voor Maatwerk Gereedschap
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SM-5M Cone Steel Cut Carbide Burr - voor het bewerken van stalen hellingen en gaten
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |