Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SA-5M Cylinder zonder eindgesneden diamant gesneden carbide borrel - voor hard materiaal platte en zijdelingse werken
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Duurzame extra lange hardmetalen braamfrezen met lange schacht braamfrezen SF-3ML6 voor scheepsbouw
| Model: | SF-3ML6 gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Wolframcarbide Burr - Silver Brazing zorgt voor <0.15mm uitloop
| Model: | SF-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SJ-5M Countersink 60° Double Cut Carbide Burr
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Veelzijdige hardmetalen braamsets voor gedetailleerd metaalslijpen, polijsten en slijpen
| Model: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Hardmetalen Frees met Enkele Fijne Snede voor Precisie Ontbramen - 12,7 mm Snijdiameter
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-3M Virgin Grade Tungsten Carbide Silver Brazed Preform voor Custom Grinding Halffabricate Carbide Burr
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Zilvergelijste halffabricate Carbide Burr met een snijdiameter van 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SE-41ML3 3mm Langschaft Hartmetallfräser mit verlängertem Schaft für Feinarbeiten in Hartmetall
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-2M E0815 8 mm snijdiameter wolfraamcarbide preform voor aangepaste tand slijpen half afgewerkte carbide Burr
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |