Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SA-5M A1225 Cylindrische Carbide Burr
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-5ZM Ovale diamant gesneden carbide roterende boor - E122006 voor werkzaamheden met hoge hardheid
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kegelvormige diamant gesneden voor metaalbewerking
| Model: | SM-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SD-5M Carbid Roterende Bits Bal Diamant Geslepen Voor Harde Materialen Complexe Oppervlakte Polijsten
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SJ-5M Countersink 60° Double Cut Carbide Burr
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Cilinder lange schacht hardmetalen braam zilver soldeer type SC-5M effectief hoge prestaties
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Lange scheencarbide boor SL-4ML6 DC boomvorm dubbele snij voor diep holtewerk
| Model: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 178 mm |
SF-5M Single Cut Enhanced Burr - Duurzaam ontwerp voor continue productie
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-3M AlTiN Gecoate Diamantgeslepen Hardmetalen Frees voor Roestvrij Staal en Superlegeringen
| Model: | SF-3MDM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
AlTiN Gecoate Enkele Snede Hardmetalen Frees voor een Schone Afwerking op Metalen
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |