SF-5M Kogelvormige boom aluminiumsnij wolfraamcarbide braam - Voor meerhoekige aluminiumbewerking
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-3M YG8 kwaliteit cilindrische carbide-boor - Algemene metaalverwerking
| Model: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SH-5M Carbide Aluminium Cut Rotary Burr - ontworpen voor het bewerken van niet-ferronhoudende metalen
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77 |
Heavy Duty Wolframcarbide Freesvormen SF-5M Duurzaam Geen Coating Voor Lasreiniging
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Corrosiebestendige wolfraamcarbide-booringen SG-3M dubbel gesneden voor mariene omgevingen
| Model: | SG-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-5M Karbide Rotatiebraam - 12,7 mm Kop Enkele Fijne Snede voor Algemeen Metaalbewerking
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SJ-5M Single Cut Non-Standard Angle Burr - 60° speciaal hoek snijgereedschap
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SJ-5M SC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SG-1BM Puntige Boom Carbide Rotary Burr Halfafgewerkt voor Tand Slijpen
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SG-3ZM Langschacht Carbidbraam met 10mm Kop en 150mm Schacht voor Diepe Sleuven en Hoeken - Puntige Boomvorm
| Model: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
5 stukken dubbel gesneden carbideboorstel met 6 mm staaf voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |