SG-15M Puntige boomcarbide-borrel - 19 mm hoofddiameter voor op maat geslepen
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12,7 mm diameter voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
10-delige hardmetalen roterende braamset in aluminium koffer, multi-cut type voor diverse metaaltoepassingen
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/67/70 mm |
YG8-kwaliteit zilver gebreid karbide-burr-preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
YG8-kwaliteit zilveren gebreid karbide-borrelpreform met een snijdiameter van 10 mm voor custom-borrelproductie
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 9 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
YG8-graad wolfraamcarbide preform met 19 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SG-7M8 |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate carbide-burr set Multi-Shape Kit voor harde materialen
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 8/9,6/12,7 mm |
| steeldia: | 25/28/32 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
10 stukken Burr Set in opslagkoffer Essential Kit voor metaal afwerking
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
|---|---|
| Snijlengte: | 8/9,6/12,7 mm |
| steeldia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Globaal: | 70 mm |
| Snee: | enkel, enkel grof, staal, spaanbreker, enkele fijn |
5-delige roterende braamset – Starterkit met essentiële vormen
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige TiAlN-gecoate roterende braamset – Hoogwaardige multi-vorm kit
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 119/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |