SF-5M Kulkowy drzewkowy karburowy burr aluminiowy - do obróbki wielowzrocznej aluminium
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-3M YG8 Wartość burr węglowodorów cylindrycznych - Ogólne przetwarzanie metali
| Model: | SA-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SH-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr - przeznaczony do obróbki metali innych niż żelazne
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 |
Wytrzymałe frezy z węglika wolframu SF-5M Trwałe bez powłoki do czyszczenia spoin
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Odporne na korozję frezy z węglika wolframu SG-3M z podwójnym nacięciem do środowisk morskich
| Model: | SG-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut dla ogólnej obróbki metalu
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SJ-5M Frez jednokrawędziowy o niestandardowej kątowości - narzędzie tnące o specjalnym kącie 60°
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SJ-5M SC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SG-1BM Stożkowa Freza z węglika spiekanego do zgrubnego szlifowania zębów
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SG-3ZM Długa szanka węglowa z głową 10 mm i szanką 150 mm do głębokich szczelin i narożników - ostry kształt drzewa
| Model: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
5-częściowy zestaw podwójnej cięcia węglowodorów z sześciomilimetrową szczypą do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |