5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-stuk Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
SA-2ZM Cilinder Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter voor op maat slijpen van tanden in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
SG-15M G1938 YG8 Wolframcarbide Voorgevormd Gereedschap – 19mm Snijdiameter Zilver gesoldeerd Half-afgewerkte Braam
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SD-5M D12.711 YG8 wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-burr productie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-3ZM Carbide Burr Blank met 10 mm hoofddiameter voor aanpasbaar tandprofiel en zilveren braze
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
YG8 Carbide Wolfram-Vorformling mit 6 mm Schneiddurchmesser und massivem Typ für die kundenspezifische Gratproduktion
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 3 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
YG8 kwaliteit wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SD-5M Bolvormige halffabricate Carbide Burr Blank met 12,7 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |