Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστροφικό σχήμα με πολλαπλή κοπή για γενικές μεταλλικές εργασίες σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για κατεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζας Διπλής Κοπής 10 τεμαχίων, κατάλληλο για γενική επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7/22/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/67/70/73/77 χλστ |
Πολλαπλών σχημάτων, πολλαπλών δοντιών, κολλημένα με αλτίνιο, για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
VA Προσαρμοσμένο χαραγμένο καρβιδίου περιστροφικό γρένι καρβιδίου περιστροφικό αρχείο με στέλεχος 6mm
| Μοντέλο: | combi burr |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
6mm Σκανκ Βόλφραμ Μπόρτ Σετ Πολυδιάστατο Πολλαπλό Σχήμα Κιτ Για Γενική Εργασία
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73 χλστ |
12mm βιομηχανικά περιστροφικά σχοινιά σετ διπλό κόψιμο 10 κομμάτια βαρέα εργαλεία μεταλλουργίας κιτ
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Τομή: | μονό / διπλό / αλουμίνιο / διαμάντι / χοντρό / χάλυβα / μονή λεπτή κοπή |
Ημιτελής Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας SF-5M Βιομηχανικό για Αποξήλωση Εφαρμογής Λείανσης
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Καρβιδένια περιστροφική φρέζα με επίστρωση AlTiN SM-4M Ανθεκτική στη θερμότητα με μονή λεπτή κοπή
| Μοντέλο: | SM-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |