Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
Συρραπτικό καρβιδίου βολφραμίου βαρέως τύπου SF-5M Ανθεκτικό Χωρίς Επίστρωση για Καθαρισμό Συγκολλήσεων
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-2M 5-Axis CNC Καρβιδίου Φρέζα - Εξειδικευμένο για Αεροδιαστημικά Εξαρτήματα
| Μοντέλο: | SH-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
150mm Επεκτεινόμενη Λαβή Διπλής Κοπής Φρέζα SB-3ML6 Αποδοτικό Εργαλείο για Επεξεργασία Υλικών
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
ΥΓ8 Ασημένιο Συσσωματωμένο Καρβιδικό Burr Preform με διάμετρο κοπής 10 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SG-1BM G0616 Πρόπλασμα από παρθένο καρβίδιο του βολφραμίου – Ημικατεργασμένο καρβιδένιο τρυπάνι κολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 6mm
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Εργαλείο περιστροφικής λίμας SE-3M Diamond Cut για επεξεργασία ανοξείδωτου χάλυβα υψηλής κραματοποίησης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
YG8 Καρβιδένια Ραβδωτή Προμορφή Συγκολλημένη με Αργυρό με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SM-5M M1225 Παρθένος Καρβίδιο Τσιμέντου Συγκολλημένο με Ασήμι Ημιτελές Κενό Καρβιδίου με Διάμετρο Κοπής 12,7mm
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πριγκίπισσα βαθμίδα YG8 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 12 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SL-4ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SC-1BM C0616 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |