Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SL-4M Κωνική με Ακτίνα 12,7mm Διάμετρος Κοπής YG8 Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SL-1BM κωνικό με ακτίνα, καρβιδίου, περιστροφικό φρέζας, ημιτελές για μεταβατική επιφάνεια, κοπή με διάμετρο κοπής 6mm και ποιότητα YG8
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SM-42ML3 Σκληρόκαρβιδικό περιστρεφόμενο σχοινί με 75 mm OAL μονή κοπή για εργασία κλίσης στο κάρβινου του βολφραμίνου
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SM-42ML3 Σκληρό Carbide περιστρεφόμενο Burr με μήκος 75mm, κοκκωτό προφίλ, και υλικό Carbide Tungsten για την ακριβή κλίση και την εργασία τρύπες
| Μοντέλο: | SM-42ML3 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για το σχήμα και την τελική επεξεργασία διαφόρων μετάλλων
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Εκτεταμένο Σκανκ Carbide Ball Burr SD-5ML6 DC Ball Nose Burr Υψηλή αντοχή
| Μοντέλο: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SA-5M карбиден ротационен бур с двойно рязане - за общо рязане на метал и повърхностна обработка
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-5M Καρβιδιογενής περιστρεφόμενος σίδερος - Επεξεργασία μονωτικών υλικών
| Μοντέλο: | SL-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SF-5M Καρβιδίου Αλουμινίου Κοπής Περιστροφικό Φρέζα για Επεξεργασία Μαλακών Μετάλλων Αντι-Συμφόρησης Σχεδιασμός
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |