Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank με προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού σε ανθεκτικό στην φθορά Carbide Tungsten και τύπου Silver Braze
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση δοντιών
| Μοντέλο: | SB-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SC-5M Κύλινδρο σφαίρας μύτης καρβιδίου περιστρεφόμενης κενής με διάμετρο κόψιμου 12,7 mm και υλικό καρβιδίου βολφραμίου για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-2M σχήμα σφαίρας Tungsten Carbide Rotary Burr με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμογή δοντιών
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SE-3M Κενό Καρβιδίου Περιστροφικής Φρέζας Οβάλ Σχήματος με Διάμετρο Κοπής 9,6mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Επανατρίψιμο
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 12,7mm για προσαρμόσιμα προφίλ δοντιών
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SG-3M Κορυφαίο δέντρο καρβιδίου περιστροφικό κενό με διάμετρο κοπής 9,6 mm για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Φωτιά σχήμα Καρβιδίου περιστροφικό Burr κενό - 12,7mm διαμέτρου κόψιμο υλικό Καρβιδίου Τουλφστίνης για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SJ-5M 60° Επικοινωνιακό σχοινί από καρβίδιο με διαμέτριο κοπής 12,7 mm και υλικό από καρβίδιο βολφραμίου για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |