Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
YG8 Καρβιδιοειδείς Μπουρ Μπιτς SG-5M G12.725 Πρακτικός με σχεδιασμό ελικοειδούς φλάουτας
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Μη τυποποιημένες στρογγυλοειδείς σιδηροειδείς σιδηροειδείς μπουρές
| Μοντέλο: | VA 1225 |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Διπλή κοπή με μακρύ εύρος Carbide Burr SC-5ML6 Γλυπτική ακρίβειας σε στενούς χώρους
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SN-2M Σκόρπιση από διαμαντένιο καρβίδιο - Για ανοξείδωτο χάλυβα και κράματα με βάση το νικέλιο
| Μοντέλο: | SN-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SL-42M DC Καρβιδίου Τιτανίου Υψηλής Ταχύτητας για Αυτοκινητοβιομηχανία Αεροδιαστημική
| Μοντέλο: | SL-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Πεντα-τμήματα πολυ-κόπτης καρβιδίου με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για την τελική κατασκευή μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
5 τεμάχια φορητό Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Μοντέλο: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/19/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/64/67/70 χλστ |
Ανθεκτικό στη διάβρωση σετ 5 τεμαχίων με περιστροφικά γρέζια καρβιδίου, μπλε στρογγυλή θήκη, προσαρμοσμένο δόντι και σχήμα
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Φορητό Carbide 5 κομμάτια Rotary Burr Set Αλουμινίου Κουτί Ευέλικτο Δόντι Και Σχήμα Επιλογές
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/61/64 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 10 τεμαχίων με Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70/77 χλστ |