Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων καρβιδίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
5 τεμάχια πολλαπλής κοπής καρβιδίου περιστρεφόμενο σχοινί με υλικό καρβιδίου βολφραμίνης και 6 mm άξονα για διάφορες εργασίες επεξεργασίας
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου - Συνδυασμός πολλαπλών κοπών για DIY για ευέλικτη χρήση
| Μοντέλο: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/77 χλστ |
Σετ 8 τεμαχίων καρβιδίου περιστροφικών φρεζών με στέλεχος 6mm, προσαρμόσιμα δόντια και σχήμα
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65/70/73/77 χλστ |
Σετ από 5 Τρυπάνια Περιστροφικά από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm για Αλουμίνιο, Μονής Κοπής, Διαμαντένια
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/32mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/77 χλστ |
Set με περιστροφικά γρέζια από καρβίδιο βολφραμίου με σχεδιασμό πολλαπλών δοντιών και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/64/67 χλστ |
Πεντάτμημα στρογγυλοπυρίσματος από καρβίδιο με μονή λεπτή κοπή διαμαντιού και αλουμινίου για τελειοποίηση πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστρεφόμενο σχοινί σε αλουμινένιο περίβλημα για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για χονδρότερη επεξεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |