Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
Σετ καρβιδίου με διπλή κοπή 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
SG-5M Burr a forma di albero a doppio taglio fine - Finitura lucida su acciaio temprato
| Μοντέλο: | SG-5M DF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-5M Κολλημένη Καρβιδένια Φρέζα 12.7mm Κεφαλή Διπλής Κοπής για Κοινή Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SH-2M 5-Axis CNC Καρβιδίου Φρέζα - Εξειδικευμένο για Αεροδιαστημικά Εξαρτήματα
| Μοντέλο: | SH-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SB-5M AlTiN-Coated Double Cut Carbide Burr – B12.72506 για Γενικές Μεταλλουργικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Εργαλείο περιστροφικής λίμας SE-3M Diamond Cut για επεξεργασία ανοξείδωτου χάλυβα υψηλής κραματοποίησης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Γρήγορη αφαίρεση υλικού
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SB-43M DC 3mm Double Cut Solid Carbide Rotary Burr Τεχνική ακρίβειας
| Μοντέλο: | SB-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SD-3M Διαμαντένιο κόψιμο καρβιδίου Burr - Για ελεγχόμενη κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα και Inconel
| Μοντέλο: | SD-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Bit SC-5M Χάλυβα από ανοξείδωτο Ra0.4μM Επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC - 5Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |