Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
Κενό καρβιδίου σε σχήμα φλόγας με διάμετρο κεφαλής 12,7mm για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών - Τύπος συγκόλλησης αργύρου
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SK-1BM 90° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Στρογγυλό Καρβιδίου Στρογγυλό Καρβιδίου με Διάμετρο Κεφαλής 8mm και Βαθμό YG8 για Προσαρμοσμένη Λείανση
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SD-5M Semi-Finished Carbide Burr Ball Shape με διάμετρο κεφαλής 12,7mm και ποιότητα YG8 για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SA-3ZM Καρβιδίου Μύλος Κενός με Διάμετρο Κεφαλής 10mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Τύπο Συγκόλλησης Αργύρου
| Μοντέλο: | SA-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SJ-5M Φρεζάκι Κωνικής Εισαγωγής 60° Καρβιδίου - Επεξεργασία Χάλυβα Υψηλής Περιεκτικότητας
| Μοντέλο: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SF-5M AlTiN-Coated Diamond Cut Carbide Burr για σκληρά υλικά με παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SE-5ZML6 SC Επεκτεινόμενη σχισμή καρβιδίου με γεωμετρία κοπής SC και συνολικό μήκος 170 mm για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
60° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |