Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
Карбиден бур с дълъг джолан SL-4ML6 DC тип дърво с двойно рязане за работа в дълбоки кухини
| Μοντέλο: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 178 χιλιοστά |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank με κεφαλή 12 mm και άξονα 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SF-5ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-3M Σφαίρα σχήμα Καρβιδίου Burr κενό με διάμετρο κεφαλιού 9,6 mm και βαθμό YG8 για εσωτερικές γωνίες
| Μοντέλο: | SD-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
SA-5M Κύλινδρο χωρίς τερματικό κόψιμο - Για σκληρό υλικό επίπεδη και πλευρική εργασία
| Μοντέλο: | SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-3M σχήμα σφαίρας διπλή λεπτή κοπή Burr - βαθειά μούχλα κοιλότητα επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD - 3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Σχεδιασμός πολλαπλών δοντιών για διάφορα σχήματα εργαστηρίου
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12.7cm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-5M Carbide Rotary Bits Ball Diamond Cut Για σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SD-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SF-3M AlTiN Coated Diamond Cut Carbide Burr για ανοξείδωτο χάλυβα και υπερσυναλλέγματα
| Μοντέλο: | SF-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SM-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με εκτεταμένη ράβδος για ομαλό φινίρισμα σε βαθιές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |