Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
Πέντε κομμάτια βαλβίδιο βαλβιδίου βούρτσας κιτ με 6mm στέλεχος για την μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/9,6/10/12 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 13/5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/61/58/64 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
5 τεμάχια τεμάχια βαλβιδίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
SM-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με εκτεταμένη ράβδος για ομαλό φινίρισμα σε βαθιές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
ΣΕ-3Μ Δύο κόμματα με ακρίβεια και μέγιστη απόδοση
| Μοντέλο: | SE-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SG-3M Καρβιδένια Φρέζα με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 9.6mm και Προσαρμόσιμη Γεωμετρία Κοπής
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SE-41ML3 3mm Burr Karbid z Długim Trzonkiem do Precyzyjnej Pracy w Węgliku Wolframu
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SD-3M Διαμαντένιο κόψιμο καρβιδίου Burr - Για ελεγχόμενη κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα και Inconel
| Μοντέλο: | SD-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SJ-3M Ασφάλεια Μία Κόψη Burr Ασημένιο Braze ανθεκτικό στην φθορά για το Deburring
| Μοντέλο: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SD-3M SC 1/4 ιντσών Σκανκ Στάναρτ Μπερ - Βορειοαμερικανικός εξοπλισμός συμβατός
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |