Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
Εργαλείο περιστροφικής λίμας SE-3M Diamond Cut για επεξεργασία ανοξείδωτου χάλυβα υψηλής κραματοποίησης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Bit SC-5M Χάλυβα από ανοξείδωτο Ra0.4μM Επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC - 5Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-3M Διαμαντένια Καρβιδική Φρέζα - Για Υψηλής Απόδοσης Κατεργασία Ανοξείδωτου Χάλυβα και Τιτανίου
| Μοντέλο: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Ανθεκτικό στην φθορά καρβίδιο περιστροφικές μπουρές Κωνός SG-5M με ευρύ σχέδιο διαστήματος δοντιών
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-3M Cilindro de bola de corte único - Vástago de 6 mm para grabado de joyería
| Μοντέλο: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SN-2M Ανεστραμμένο Κωνικό Φρέζα - Γωνία Κλίσης 90° Εργαλείο Καθαρισμού
| Μοντέλο: | SN-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SL-4M Ανοξείδωτα Τρυπάνια Κοπής Αποτελεσματική Λύση Υλικού Ανθεκτική στη Διάβρωση
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Πολυδοντικό Carbide Burr Set, επικαλυμμένο με AlTiN, με διάμετρο κοπής 12,7 mm για βελτιωμένη αντοχή στην φθορά
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN Ανθεκτικό στη Φθορά και τη Θερμότητα 5 τεμαχίων σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου με Επίστρωση AlTiN 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για Εργασία σε Πολλαπλά Υλικά σε Θήκη Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16/19 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61/64 χλστ |