ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SD-11M SC Micro Shank Precision Burr για Οδοντιατρική και Μηχανουργική Μικρο-Εξαρτημάτων
| Μοντέλο: | SD-11M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Συνθετικό πολυλειτουργικό στερεό
| Μοντέλο: | SA-43M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| κνήμη ιδία: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SE-5M Oval Μονής Κοπής Καρβιδίου E12.72206 SC για Κατεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SB-43M DC 3mm Double Cut Solid Carbide Rotary Burr Τεχνική ακρίβειας
| Μοντέλο: | SB-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Καρβιδένια Φρέζες Υψηλής Απόδοσης SN-4M Μονής Κοπής για Γενικές Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Κόψτε το μήκος: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SM-1M Στερεοκαρβιδιοειδής μονόκοπη περιστροφική βούρτσα - OAL 50 mm μήκος για επεξεργασία
| Μοντέλο: | SM-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SA-5M карбиден ротационен бур с двойно рязане - за общо рязане на метал и повърхностна обработка
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-5M Καρβιδιογενής περιστρεφόμενος σίδερος - Επεξεργασία μονωτικών υλικών
| Μοντέλο: | SL-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SD-51M Μπάρα Καρβιδίου Μονής Κοπής - D06.30503 Κάννη 3mm για Καμπύλες και Εργασίες σε Στενούς Χώρους
| Μοντέλο: | SD-51M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 43 χιλιοστά |
SF-5M Μυτερή Σφαιρική Φρέζα Καρβιδίου - Για Ακατέργαστη Επεξεργασία Περιγράμματος και Εργασίες Εσωτερικών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |