ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Καρβιδίου Του Βολφραμίου με Διαμάντι Κόψιμο Συγκολλημένο με Αργύρο SG-3M Υψηλής Ακρίβειας Ακατέργαστο Καρβίδιο με Χαμηλή Εκκεντρότητα
| Μοντέλο: | SG-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Λήψη με λέιζερ Κωνικού Καρβιδίου SF-3M OEM
| Μοντέλο: | SF-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
12 mm Head Carbide Burr Multi Stage Tapered Geometry SN-4M για το ξύλο
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SJ-3M Ασφάλεια Μία Κόψη Burr Ασημένιο Braze ανθεκτικό στην φθορά για το Deburring
| Μοντέλο: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SC-1M Στερεό Καρβιδικό Σφαίρα με Νύσο Κύλινδρο Burr Μονή Κόψη 50mm μήκος Για Εργασία
| Μοντέλο: | SC-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Φρέζες καρβιδίου διπλής κοπής με στέλεχος 6mm SM-5M για λείανση και φινίρισμα αντικειμένων
| Μοντέλο: | SM-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Επαγγελματικές Καρβιδικές Φρέζες Μονής Κοπής SC-5M για Βιομηχανική Κατεργασία Μετάλλων Φινίρισμα Επιφανειών
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ενιαίο κόψιμο Ακατέργαστο Carbide Burrs Αποδοτικό Εργαλείο Απομάκρυνσης Υλικών Χειροκίνητο εργαλείο SE-5M
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Φρέζες καρβιδίου βολφραμίου YG8, σφαιρικής μύτης, σχήματος δέντρου SF-5M για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-43ML2 3mm συμπαγής YG10X Βαρέως Τύπου Τρυπάνι - Ισχυρή Επεξεργασία Χυτοσιδήρου και Χάλυβα
| Μοντέλο: | SA-43ML2 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |