ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SD-3M σχήμα σφαίρας διπλή λεπτή κοπή Burr - βαθειά μούχλα κοιλότητα επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD - 3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SN-2M Ανεστραμμένο Κωνικό Φρέζα - Γωνία Κλίσης 90° Εργαλείο Καθαρισμού
| Μοντέλο: | SN-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SC-5M YG8 Tungsten Carbide Burr με σχεδιασμό ελικοειδούς αυλακιού για μηχανουργική κατεργασία χυτοσιδήρου ακριβείας
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-2M 5-Axis CNC Καρβιδίου Φρέζα - Εξειδικευμένο για Αεροδιαστημικά Εξαρτήματα
| Μοντέλο: | SH-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SD-2M Diamant-geschliffener Hartmetall-Fräser - Für kontrolliertes Spanbrechen und Bearbeitung von hochlegierten Stählen
| Μοντέλο: | SD-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| μήκος κοπής: | 6.4mm |
| dia κνημών: | 8 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SF-5M Burr singolo taglio migliorato - Design durevole per produzione continua
| Μοντέλο: | SF - 5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SG-5M Burr a forma di albero a doppio taglio fine - Finitura lucida su acciaio temprato
| Μοντέλο: | SG-5M DF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M 5-άξονας CNC Precision Tungsten Carbide Burr με ανοχή διαρροής 0,1 mm και ασημένια συγκόλληση
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Γενικής Ποιότητας Φρέζα Καρβιδίου SE-2M - Οικονομική Επεξεργασία Χάλυβα Άνθρακα και Κράματος
| Μοντέλο: | SE-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SC-3M Cilindro de bola de corte único - Vástago de 6 mm para grabado de joyería
| Μοντέλο: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |