ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - Για Κάθετες Τρύπες και Κωνικές Επιφάνειες Ορθής Γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SN-4M Αντιστροφή σχήματος κώνου διπλής κοπής καρβιδίου - Για εσωτερική επεξεργασία και επεξεργασία αντίστροφης κλίσης
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SA-1M 6mm Μονοκόμματο Καρβιδίου Μίας Κοπής Περιστροφικό Φρέζα 50mm Συνολικό Μήκος για Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SA-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SH-5M Κολλημένη Καρβιδένια Φρέζα 12.7mm Κεφαλή Διπλής Κοπής για Κοινή Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Αντισυμπίεση 90° Ροταριακές μάντρες καρβιδίου βαλφτίνης SK-5M με μονή κοπή για καμπύλες δεξιάς γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Αξιόπιστοι σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Διπλό Κόψιμο Καρβιδίου Burr Screwfix SF-3M Σχήμα Δέντρου Burr Γλυπτική και Καλλιτεχνική Δημιουργία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |