ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SM-5 SC Κωνικό σχήμα Μονόβαμψη - Σύνθετη υφή
| Υλικό: | Καρβίδιο βολφραμίου |
|---|---|
| Μοντέλο: | SM-5 SC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
SL-42M DC Καρβιδίου Τιτανίου Υψηλής Ταχύτητας για Αυτοκινητοβιομηχανία Αεροδιαστημική
| Μοντέλο: | SL-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SA-43M 精密圆柱形毛刺 单切口 适用于珠宝铝材
| Μοντέλο: | SA-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut για την εργασία με τρύπες
| Μοντέλο: | SJ-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SM-2M Λεπτή Επεξεργασία Χάραξης Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με Μικροκόκκο Καρβίδιο Βολφραμίου και Αντικραδασμικό Στέλεχος
| Μοντέλο: | SM-2M SC |
|---|---|
| κόψτε το dai: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SF-5M Μονό Λεπτόκοκκο Καρβίδιο Βολφραμίου Ακατέργαστο Υλικό - Συγκόλληση Αργύρου Εξασφαλίζει <0.15mm Απόκλιση
| Μοντέλο: | SF-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-3M Διαμαντένιο κόψιμο καρβιδίου Burr - Για ελεγχόμενη κοπή από ανοξείδωτο χάλυβα και Inconel
| Μοντέλο: | SD-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Γρήγορη αφαίρεση υλικού
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SA-3M Μονή χοντρή κοπή ειδική σφραγίδα κυλίνδρου - Επισκευή τροχών αυτοκινήτων Ειδικευμένη
| Μοντέλο: | ΑΕ - 3Μ ΣΚ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
ΣΕ-3Μ Δύο κόμματα με ακρίβεια και μέγιστη απόδοση
| Μοντέλο: | SE-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |