ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SF-5M Σφαίρα με μύτη δέντρου Διαμαντένιο κόψιμο Καρβιδίου Burr - Για την γυάλωση καμπυλών σκληρού υλικού
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M Κύλινδρο χωρίς τερματικό κόψιμο - Για σκληρό υλικό επίπεδη και πλευρική εργασία
| Μοντέλο: | SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Κωνικό διαμαντένιο κόψιμο για την επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SM-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SF-51M Καρβιδένιες Περιστροφικές Φρέζες με Σφαιρική Μύτη 6mm Κεφαλή 3mm Στέλεχος για Λεπτομερή Εργασία
| Μοντέλο: | SF-51M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SD-5M Ζυγισμένη σφαίρα καρβιδίου με χοντρό κόψιμο για γρήγορη αφαίρεση μετάλλων
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SD-5M Carbide Rotary Bits Ball Diamond Cut Για σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SD-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SK-3M Μία κόψη καρβιδίου περιστροφική βούρτσα για σκληροποιημένο χάλυβα με τραχύτητα επιφάνειας Ra0,4μm και ανοχή διαρροής ≤0,15mm
| Μοντέλο: | SK-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 4,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 52 χιλιοστά |
SA-2M 5-Axis CNC Τροχισμένο Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με ≤0.15mm Ασυμφωνία και Υψηλή Ακρίβεια
| Μοντέλο: | SA-2M Σκ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SN-2ZM Ειδικό Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζι - Σκάλισμα Σκληρού Ξύλου
| Μοντέλο: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SM-4M Υψηλής ποιότητας χάλυβας- Μεταβατική επεξεργασία περιγράμματος βάθους
| Μοντέλο: | SM-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| σάνκ δια: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |