Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SM-51M Stożkowy frez węglikowy podwójnie nacinany - główka 6mm trzpień 3mm do pracy na pochyłościach i w otworach
| Model: | SG-51M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |
Głowica frezarska z węglika wolframu YG6 do aluminium SB-5, wysoka wydajność do obróbki metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL‐4M AlTiN powlekany kulkowy stożek stożkowy aluminiowy wyciągnięty węglowodorny do aluminiowego wygiętego
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - do otworów pionowych i pod kątem pionowym
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SB-5ZM Spawany węglowodorek obrotowy - B122506 Podwójne cięcie do wykończenia metalu
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5M AlTiN powlekany podwójny cięcie węglowodorów burr dla wydłużonej żywotności narzędzia w twardych materiałów
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z 6 mm ramy kompletny zestaw burrów rotacyjnych wielowymiarowych do obróbki metalu
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 556/67/70 mm |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SD-2M Kulkowy Tungsten Karbid Rotary Burr z średnicą cięcia 8 mm do personalizacji zębów
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SE-3M Owalne kształt węglowodorów Rotary Burr Blank z 9,6 mm średnicy cięcia do dostosowywalnego profilu zęba i ponownego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |