Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SE-41ML3 75mm OAL Jednorazowy Profil Owalny Długiego Profiliu Węglowodorowego Do Pracy Węgielnej i Węgielnej
| Model: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 5,5 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SA-41M Dwukrotnie wycięty cylinder z węglanu stałego - 38 mm całkowita długość do ogólnej wykończenia metalu
| Model: | SA-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SC-1M Jednostronny frez walcowo-kulisty z węglika spiekanego, długość 50 mm, do obróbki
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Karburowe obróbki obracające z konstrukcją Combi Cut - dla wydajności obróbki wielomateriałów
| Model: | VA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez trzpieniowy węglikowy dwustronnie nacinany SG-5M kształt stożka z powłoką TiAlN do metali o wysokiej wytrzymałości
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-5M Kulkosmułowy frez z węglika spiekanego - do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni aluminiowych
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Niezawodne frezy z węglika spiekanego SE-5M do ogólnej obróbki zgrubnej metali
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SH-3M Diamentowo obcięty węglowodor - do obróbki stali nierdzewnej i tytanu o wysokiej wydajności
| Model: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu śr: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |