Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SL-4M Karbidowe frezy obrotowe z konstrukcją zapobiegającą przywieraniu do wydajnej obróbki aluminium
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Certyfikowany zgodnie z ISO9001 Frez obrotowy z węglika spiekanego SG-5ZM o wysokiej precyzji, długość cięcia 25 mm
| Model: | SG-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M z cylindrem z ciętym końcem, frez z aluminium - do obróbki powierzchni aluminium i miękkich metali
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut For Jewelry Aluminium
| Model: | SA-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Wykorzystuje się w tym celu wzorcowe wzorce wzorcowe wzorcowe wzorcowe wzorcowe wzorcowe
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Countersink 90° Tungsten Carbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut For Right Angle Chamfers
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SN-2ZM Obrobienie drewna Specjalistyczny karbid obrotowy - Rzeźba drewna twardego
| Model: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SE-5M Diamentowa Freza Obrotowa E12.72206 z węglika spiekanego do obróbki ogólnej
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Frez obrotowy z węglika spiekanego SM-2M do precyzyjnej obróbki grawerskiej z mikrokrystalicznego węglika wolframu i chwytem tłumiącym drgania
| Model: | SM-2M SC |
|---|---|
| tnij dai: | 6mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SL-4M Kulkowy Nosed Cone Carbide Burr Aluminium Cut For Aluminium Curved
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |