Wszystkie produkty
SD-5M Kulkosmułowy frez z węglika spiekanego - do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni aluminiowych
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SB-5M z cylindrem z ciętym końcem, frez z aluminium - do obróbki powierzchni aluminium i miękkich metali
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-3M Stalowy cięcie Tungstanu Karbidu Rotary Burrs Weld Bead Usunięcie antykorozyjny
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-5M Karbidowy trzpień stożkowy - do obróbki skosów i otworów w stali
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez stożkowo-kulisty z węglika spiekanego SF-5M z zębem stoczniowym
| Model: | SF-5M SY |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Die Grinder Bits SB-3M Z Podwójnymi cięciami
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Odporne na zużycie karburowe obrotowe sznurki stożkowe SG-5M z szerokim wyprzedzeniem zębów
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez YG8 z węglika spiekanego do precybnej obróbki metali
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
YG8 Grade Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set do Aerospace Aluminum
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |