ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SD-5M Σφαίρα σχήμα Αλουμινίου Cut Carbide Burr - Για καμπυλη και εσωτερική μεταποίηση αλουμινίου
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SB-5M με αλουμινένιο οδοντικό σχοινί κυλίνδρου με κοπή στην άκρη - Για εργασίες επιφανείας αλουμινίου και μαλακών μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-3M Ατσάλι Κόψιμο Tungsten Carbide Rotary Burrs Weld Bead Απομάκρυνση Αντί διάβρωσης
| Μοντέλο: | SM-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5M Σιδηροειδής κόψιμο καρβιδίου με κώνιο - Για την επεξεργασία της κλίσης και της τρύπας του χάλυβα
| Μοντέλο: | SM-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Σιδηροδρομικό τρυπάνι τρυπάνι SF-5M F12.72506 12,7 mm Κεφαλοκάμαρο για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σφαίρα μύτη Καρβιδίου περιστρεφόμενο Burr SF-5M Καρβιδίου περιστρεφόμενο Bit με ναυπηγείο κόψιμο δόντι προφίλ
| Μοντέλο: | SF-5M ΣΥ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Υψηλής αποδοτικότητας θραύστης βαλφραμίνης βαλφραμίνης SB-3M με διπλή κοπή
| Μοντέλο: | SB-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Ανθεκτικό στην φθορά καρβίδιο περιστροφικές μπουρές Κωνός SG-5M με ευρύ σχέδιο διαστήματος δοντιών
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Tungsten Carbide Burr Bits SF-3M Ανθεκτικά για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SF-3M AL |
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
YG8 Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set for Aerospace Aluminum
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |