Wszystkie produkty
Narzędzie obrotowe z chwytem z diamentowym nacięciem SE-3M do obróbki stali nierdzewnej i stali wysokostopowych
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Wiertła do rzeźbienia w kształcie drzewa SG-5M G12.72506 do obróbki aluminium
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Aluminium Cut Rotary Burr Bit SC-5M Polerowanie ze stali nierdzewnej Ra0.4μM Powierzchnia
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokowydajny pilnik obrotowy z węglika spiekanego, lutowany srebrem, długość cięcia 25 mm, SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Głowica frezarska z węglika wolframu YG6 do aluminium SB-5, wysoka wydajność do obróbki metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Narzędzie do cięcia węglowodorów aluminiowych SE-3M Srebrowo spielonego cięcia węglowodorów węglowodorów z ultra niskim odpływem
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Wykorzystuje się w tym celu wzorcowe wzorce wzorcowe wzorcowe wzorcowe wzorcowe wzorcowe
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Profesjonalne frezy trzpieniowe z węglika spiekanego do obróbki konstrukcji stalowych
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5M Wytrzymały zestaw frezów obrotowych do metalu, niezawodny, bez powłoki
| Model: | SH-5M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SB-5M Stalowe frezy trzpieniowe z węglików spiekanych do żeliwa o wysokiej wydajności
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |