Wszystkie produkty
SL-4M Karbidowe frezy obrotowe z konstrukcją zapobiegającą przywieraniu do wydajnej obróbki aluminium
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SH-5M Frez obrotowy z węglika spiekanego w kształcie płomienia H12.732 do obróbki powierzchni aluminium
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Niestandardowe węglowodany obrotowe węglowodanowe
| Model: | VA 1225 |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Karbidowe frezy trzpieniowe walcowe z B12.725 do cięcia aluminium
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-4M Stal nierdzewna Frezy Tnące Wydajne Odporne na korozję Rozwiązanie Materiałowe
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
VA Niestandardowe grawerowane Carbide Rotary Burr Carbide Rotary File Z 6mm Shank
| Model: | frez kombi |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M Karbidowy Cylinder Obrotowy Frez - Cięcie INOX do Stali Nierdzewnej A12.72506 do Obróbki Ogólnej
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Karburowy obrotowy węgiel - B12.72506 Rodzaj cięcia INOX do obróbki metalu
| Model: | Wejście SB-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-5M spawany INOX Cut Carbide Rotary Burr do obróbki stali nierdzewnej i zwykłej
| Model: | SM-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Stożkowa freza węglikowa z zaokrąglonym czubkiem SL-4M - L12.728 do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni stalowych
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |