Tüm Ürünler
SD-5M Top şeklindeki Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Eğilmiş ve İç Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SB-5M - Alüminyum ve yumuşak metal yüzey çalışmaları için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-3M Çelik Kesim Tungsten Karbür Döner Burrs Saldırma Boncuk Çekimi Korozyona Karşı
| Modeli: | SM-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5M Konik Karbür Çelik Freze Ucu - Çelik Eğim ve Delik İşleme İçin
| Modeli: | SM-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Top Burun Karbid Rotary Burr SF-5M Karbid Rotary Bit Shipyard Cut Tooth Profile ile
| Modeli: | SF-5M SY |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Verimli Tungsten Karbür Taşlama Ucu SB-3M Çift Kesimli
| Modeli: | SB-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Giyim Direncili Karbid Döner Burrs Konus SG-5M Geniş Diş Aralık Tasarımı
| Modeli: | SG-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çelik Tungsten Karbür Burr Bitleri SF-3M Hassas Metal İşleme için Dayanıklı
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SF-3M AL |
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
YG8 Sınıf Tungsten Freze Uçları SC-5M Döner Freze Seti Havacılık Alüminyum İçin
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |