Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |
AlTiN Kaplamalı 10 Parçalı Çok Kesimli Karbür Çapak Seti, Alüminyum Kılıflı Metal İşleme İçin
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70/73mm |
Standart Karbid Burr Bit 5 Parça Set Kullanım Direncili Karbid Burr Die Grinder Bit
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
5 Parça Karbid Rotary Burr Seti - 6mm Şank Tungsten Karbid Burrs Kit
| Modeli: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/61/64mm |
Kesim çapı 12.7 mm ve hassas metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan 5 parça Tungsten Karbid Burrs Set
| Modeli: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |
Profesyonel Tungsten Karbid Burr Set 5 Parça Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6 mm Şank Tungsten Karbid Burrs, 12.7 mm Kesim Diametresi ve Çeşitli Şekil ve Metal İşlemleri için Kesim
| Modeli: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
5 Parça Çapak Temizleme Aleti Seti Dayanıklı Tasarım Alüminyum Paketleme Kutulu
| Modeli: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |
SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-3M YG8 Sınıfı Silindirik Karbür Çapak - Genel Metal İşleme
| Modeli: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |